Här är vårens studenter 2015
Vi publicerar namnen på vårens studenter i Svenskfinland.
HELSINGFORS
Gymnasiet Svenska normallyceum
Aaltio Emma, Aganimov Joanna, Airaksinen Nea, Alholm Alexandra, Arpalahti Andrei, Backman Erik, Björkbom Christel, Böhling Mirka, Degerth Mimosa, Dufvelin Joel, Ebbe Katinka, Eklöf Victor, Eriksson Camilla, Forsblom Sofie, Groth Jonatan, Hackman Fredrik, Halonen Hanna, Heikkinen Topi, Hellström Vilhelm, Henriksson Jenny, Hornborg Benjamin, Idström Christoffer, Isoksela Henry, Jallinoja Jerry, Jussila Meeri, Jäppinen Roope, Karell Anna, Kujala Nicholas, Kölhi Elliot, Laukkanen Anna, Lehtinen Pihla, Lehto Linus, Lindberg Charlotte, Lindh Oscar, Lindholm Julia, Lindqvist Ida, Lindström Fredrik, Lund Christoffer, Lähde Jonathan, Mansén Maximilian, Mattsson Kenneth, Metso Anna, Modig Jennica, Mountassir Omar, Myrskog Eddie, Mäkinen Toni, Nurminen Niklas, Nyström Linnéa, Palm Amanda, Palmén Vilhelm, Pihlström Jessica , Pulkkinen Sarjanna, Raatikainen Oscar, Ritvala Lucas, Roos Ariel, Roos Robert, Rosengren Sally, Rönnholm William, Sakkestad Helge, Salmi Eliot, Salvén Nea, Seppä Vilja, Sjöblad Marie-Helene, Svartström Oscar, Sweins Mats, Söderlund Pontus, Tamminen Niklas, Telenius Linda, Ulander Lisa, Vartio Max, Versluis Kilian, Wahlgren Lukas, Waller William, Wass Victoria, Wiljanen Emil, Zarbock Petra, Östman Nea
Tyska skolan
Bellini Moritz, Berka Roman, Brunner Johanna, Elonen Lotta, Feick Mara, Forrai Anna, Gnatiouk Aleksander, Goerke Hannah, Gonçalves Torres, Mäkinen Sonia, Helander Antti, Himanen Joel, Jenni Alexandra, Jetses Helena, Job Kim, Jäämaa Julius, Kallenbach Christiane, Karlsson Sebastian, Korpimies Samuel, Kraus Aura, Kukkonen Sanna, Kuzay Käthe, Kärkkäinen Sami, Loukamo Linda, Matinpalo Max, Maula Kerkko, Maula Markus, Meier Leah, Misic Viktor, Müne Satu, Oster Jan, Pentikäinen Hanna, Pippuri Aino, Pöyhönen Viivi, Rantanen Emma, Rauramaa Julius, Schütz Maximilian, Seifert Mirja, Sippola Atte, Taavila Jaakko, Tammi Bruno, Tarvainen Pepita, Thimm Lukas, VirtanenViljam, Väisänen Lea, Wonnenberg Vera
Brändö gymnasium
Aaltomaa Sonja, Ahlgre Bettina, Ahlström Siri, Alexandersson Ida, Alho Kristoffer, Amoroso Pejk, Anderson Polly, Antikainen Alex, Anttila Olli, Arnold Dennis, Aulén Ella, Blässar Björn, Bäckström Daniela, Catani Matilda, Dolivo Jasmine, Drockila Robin, Edgren Ronja, Ek Kasper, Eklund Miro, Ekström Niklas, Elmgren Benita, Eriksson Axel, Eriksson Pinja, Eriksson Ronny, Excell Martin, Fagerholm Nina, Fagerholm Victor, Feodoroff Michaela, Forsström Cecilia, Fredriksson Niclas, Grant Jonatan, Grönholm Jannica, Haili Habiba, Helin Daniela, Helkamo Mathias, Hietanen Jessica, Hindsberg Fanny, Hirvi Noora, Hjelt Olivia, Holmberg Bea-Lina, Häggblom Tommy, Hämäläinen Moona, Härkönen Robert, Höykinpuro Rosa, Ignatius Mikael, Jyry Annika, Järnström Rasmus, Kajander Willem, Karjalainen Femi, Klaus Anna-Maria, Klemets Josefine, Kokko Edi, Korpelainen Christian, Koski Patrick, Kovero Theo, Kuhlefelt Jessica, Kvikant Emil, Laine Alex, Lammi Viljam, Land Ida, Lassas Fredrik, Lemström Christoffer, Liemola Arthur, Liljelund Anton, Lindberg Richard, Lindeman Tonje, Lindfors Annika, Lindfors Janni, Lindholm Mathilda, Lindström Andreas, Mielonen Lotta, Mishima Claudia, Molander Charlotta, Mäläskä Henri, Nasaroff Emil, Nyman Camilla, Nyman Charlotta, Puhakka Laura, Rajala Ronja, Ruskola Miira, Rönnberg Ella, Saarinen Mirjam, Salenius Amanda, Salmensaari Ekku, Salmi Alexandra, Sandell Valdemar, Schreiber Erika, Siltala Rafael, Silvennoinen Jonas, Slotte Jessica, Somerkoski Karin, Strandell Victor, Sundén Marc, Sundqvist Erik, Syväpuro Sonja, Söderling Kevin, Tamminen Oskari, Tanskanen Eva, Tran Lisa, Tuomaila Aleksandra, Vanhala Kristian, Vauhkonen Johanna, Vitasovic Erika, von Koskull Daniela, Vuorinen Ellen, Väyrynen Hanna, Weckström Ellen, Weckström Kia, Westerholm Alexander, Westerlund Oskar, Winter Janina, Wolontis Max, Åhlgren Paulina, Åström Amanda
Tölö specialiseringsgymnasium
Daggymnasiet
Aimonen Karin, Alinikula Isabella, von Bruun Fanny, Byholm Matilda, Ekholm Matilda, Elgert Caroline, Emanuelsson Léoni, Erginöz Julia, Fagerudd Oscar, Hansson Anna, Heimonen Oskari, Holmqvist Ira, Holmström Ken, Holmström Joséphine, Hägglund Ninni, Hännikäinen Hanna, Ijäs Ellen, Junker Tara, Jämsén Kia, Koivusalo Janica, Krogius Sara, Krook Li, Köhler Thelma, Lehti Alexandra, Lehtinen Jonatan, Lindeberg Fredrika, Lindqvist Wilma, Lyytikkä Emil, Mikkonen Roxanne, Nurmi Vilhelm, Nyberg Klara, Nyholm Oscar, Nyström Henrietta, Paul Martin, Pettersson Otto, Sederholm Julia, Sjögren Hanna, Standertskjöld Anna, Steffansson Maryelle, Stenius Amanda, Ström Oscar, Sundholm Miranda, Tevajärvi Ida, Vesterinen Emil, Virtanen Line, Warelius Oliver, Weiss Anni, Wentjärvi Eleonore, Wickström Stella, Österman Liselott
Linjen för vuxenstudier
Ahrenberg Janina, Bodö Anton, Castrén Mia, Enström Jasmine, Fontell Alva, Forsman Robin, Nurmi Jessica, Nylund Emma, Rosenström Mimmi, Sauri Valo, Schmedes Julia, Schubert Patrik, Stude Henri, Tallqvist Alexander, Tanttu Aurea, Wolff Casimir
Gymnasiet Lärkan
Ahlgren Lina, Alexandersson Fanny, Alfthan Jenny, Aminoff Aurelia, Bengtström Rasmus, Bergh Mette, Björklund Sandra, Björkqvist Sofia, Bäckman Hannele, Bäckström Christa, Candolin Heidi, Carlson Patrik, Cedercreutz Ia, Dahlberg Vivi, Ekblom Crista, Ekelund Mirjam, Ekroos Camilla, Enckell Louise, Englund Felix, Eriksson Kia, Forsström Niklas, Geust Miranda, Grönblad Eva, Haapalahti Sara, Hannus Linda, Hansson Viveca, Biese Rebecca, Heeb Jean-Paul, Heikkilä Joanna, Heikkinen Inga-Stina, Hermansson Max, Himonas Franceska, Jägerhorn Alarik, Karhulahti Annika, Karlsson Helena, Knuuttila Katarina, Korkman Anna, Koskeli Vera, Kottelin Robert, Kruse Mathilda, Kukkonen Ida, Kull Amanda, Kumpulainen Patrik, Kyllönen Julia, Käki Lila, Laaksonen Elias, Lapveteläinen Jannika, Lehto Sonja, Leskinen Robin, Lindberg Vivi, Lindholm Isabelle, Lindstedt Alexandrine, Lundström Christoffer, Lundström Thomas, Lähteenaro Eelis, Lönnqvist Sarah, Mac Donald-Thomé Christoffer, Mannila Mimmi, Mickwitz Valter, Miller Niklas, Moilanen Jenny, Murto Oskar, Mustakallio Henri, Mustelin Mariana, Mäkelä Niklas, Niskanen Emilia, Norrbäck Jessica, Nyström Anthon, Palmgren Tobias, Palmu Jannica, Paulig Clara, Rahikainen Rebecka, Rajala Henna, Romo Satu, Roos Nina, Rosenlew Martina, Ryynänen Elsa, Rönnberg Anni, Sainio Sara, Salenius Viktor Magnus, Salmelin Emmie, Salo Jenni, Saloranta Oscar, Sandström Anna, Santala Patrik, Schultz Melinda, Seppälä Matias, Sirviö Birger, Sommardal Nathalie, Stellberg Jan, Stenman Matias, Stierncreutz Sebastian, Still Astrid, Strang Daniel, Strömberg Frej, Svartbäck Minna, Svartbäck Niklas, Sved Janina, Telimaa Emilia, Thodén Didrik, Tolonen Joonas, Vartiainen Aleksi, Vilhomaa Lassi, von Martens Julius, Wahlberg Vicktor, Westerlund Daniela, Westerlund Isak, Wiklund Julia, Winberg Matias, Wuori Minéa, Währn Alexandra, Åberg Gustav Åström Francesca, Öst Vera, Öster Jessica Österholm Kaisa
Rudolf Steinerskolan i Helsingfors
Aarne Stella, Amin Nadira, Ermilä Rolf, Fortelius Titus, Heikkilä Linda, Jensen Isabella, Krogius Ira, Laitinen Jesper, Lönnberg Ingeli, Nordberg Sofia, Nurminen Jon, Nyman Clara, Rentola Felix, Saares Vincent, Strandell Josefin, Weckström Vincent, Viitala Kristina
International School of Helsinki
Bergholm Alexander, Bergholm Lynn, Carey Timothy, Chatterjee Ishita, Finnilä Viktor, Gregory Christina, Huth Sean, Jarock Michael, Juti Joakim, Kammonen Margherita, Kim Jae-Sang, Kishore Arjun, Kumar Chetna, Lange Calvin, Leppänen Anna, Machine Nikita, Mc Guiggan Nicole, McConnell Marcus, Neimala Katja, Rozhkov Alexander, Swarttouw Signe, Vehviläinen Essi
NYLAND
Gymnasiet Grankulla samskola
Addison-Saki Jessica Lynn, Ahlfors Kia Emilia, Anderson Elna Alina, Andersson Sofia Johanna Maria, Aspelin Anna Josefin, Berg Jenny Josephine Christine, Berglund Oscar Ernst Waldemar, Biström Sofia Maria, Björkqvist Oscar Ivar Jonathan, Björkskog Patrik Mathias, Bondestam Jeanette Mari, Bondestam Kristina Saga Margareta, Breitenstein Henrik Christoffer, Bång Alexander Michael, Dahlberg Jacob Torbjörn, Davidson Bero Alexander, Eklöf Isa Henrika, Eriksson Matilda Alexandra, Friman Carla Maria, Geust Alexander Carl Christian, Grönroos Max Reinhold, Haga Viktor Jakob, Haglund Emelie Sofia Amanda, Hagström Jim William, Harju Axel Johannes, Hatakka Elsa Rosa Maria, Hedengren Meggi Miranda Jansdotter, Hedström Janina Maria, Herold Daniel Willhelm Olle, Hintze Nicolina Maria Alice, Holmström Chung Carl Alexander, Holmström Harald Wilhelm, Hukkinen Tanja Maria, Högnäs Lien Eva Marie, Jeskanen Anton Alexander, Jeskanen Eemil Johannes, Johansson Arthur Nils Fredrik, Jönsson Tobias Christoffer, Kankaanpää Sofie Linnéa Irene, Kokko Sebastian Samuel, Koskela Matias Alexander, Koskenvesa Emmi Eleonora, Kraatz Sabina Maria My, Kranck Nadine Alexandra, Kruse Cassandra Brigitte, Lang Jonathan Jakob, Langenskiöld Joel Henrik Mikael, Lindholm Nadja Alexandra, Lindman Karl Oskar, Lindqvist Irene Ellinor, Lindström Trine Elisa-Therese, Lygdman Jonatan Arthur, Lähteenmäki Stella Henrika Irene, Melander Emil Matthias, Michelson Johan Lars, Nordgren Ida Amanda Margareta, Nylund Nicklas Alexander, Nyman Fanny Fredrika, Olin Sofia Viktoria, Owusu Benjamin Dankwa, Pakarinen Malin Charlotta, Palmroth Victor Carl Eric, Piela Jonas Sebastian, Pihl Niklas Joakim, Piiroinen Eetu Mikael, Pitkänen Rebecca Alexandra Kristina, Påwals Victor Wilhelm, Qvist Zacharias Ernst Johan, Rehnberg Albert Thomas, Rekonen Saga Maria Marita, Roos Charlotta Victoria, Rothe Ronja Erika, Salonaho Heidi Sofia, Sandholm Ida Linnéa, Seger Ruben Alexander, Sirén Max Sebastian, Sjöblom Sofie Therese, Skogberg Jan Erik, Snellman Axel Ville Ivar, Sundelin Benjamin Tor Christian, Tallqvist Annica Patricia Michaela, Tallqvist Niklas Eric Sebastian, Their Anna Maria Linnea, Thors Victor Henrik Sebastian, Tiivola Axel Carl-Mikael, Toivonen John Mikael, Torsell Ida Ulla-Stina, Ukkonen Anna Henrika, Vauhkonen Aino Lydia, Vesala Linnéa Emilia Maria, Viloma Rebecca Maria, Wegmüller Vincent Arthur, Wilenius Bo Lukas Elias, Yli-Sippola Kalle Jalmari
Mattlidens Gymnasium
Pia Maria Ahti, Vanessa Margareta Aladin Alina-Emelie Josefina Andersson, Edward Per Johan Andersson, Elle Malin Anthoni, Maria Aleksandra Antila, Hampus Benjamin Backström, Linn Ulrika Beijar, Nicole Anna Emilia Berglund, Sebastian Alexander Berner, Jessica Charlotte Björklöf, Zachris August Alexander Björkman, Anton Arne Alexander Björkroth, Daniela Maria Blöcker, Alexandra Maria Bruncrona, Erik Vilhelm Cederlöf, Aleksandra Liisa Emilia Dahlqvist, Henrik Daniel Andersson Dahlqvist, Nea Adriana Donner, Jost Hugo Joachim Ehrnrooth, Anni Emilia Eklund, Siri Madeleine Toussainte Enckell, Sebastian Alexander Eriksson, Sara Sofia Fagerholm, Hanna Sofia Finne, Nicole Jeanette Flink, Sebastian Jeremias Jonathan Fogde, Martina Helena Fonselius, Daniela Olivia Fredman, Jonas Christian Mikael Fröberg, Filip Edvard Ginström, Johan Claes Edvard Gripenberg, Emilia Dailis Hamberg, Mats Johannes Hednäs, Ted Henrik Frejvid Hellsten, Annica Henriette Helsingius, Sonja Annika Hirvinen, Toni Mikael Huuhka, Melina Maria Häyrinen, Sebastian Alexander Ilola, Tinja Alina Inget, Emilie Christine Itäinen, Laura Maria Jaarola, Josefine Aliina Jahnsson, Mikaela Marissa Jakovlew, Felix Jesper Johansson, Annie Edith Karolin Juselius, Hanna Maria Ingemo Juslén, Rebecca Sylvia Jürgens, Alexandra Maria Kamppinen, Luca Benjamin Karjalainen, Karl Oskar Kirmes, Peter Erik Konttinen, Jonatan Herman Koponen, Niklas Mikael Johannes Kuisma, Conrad Launonen, Henrietta Johanna Levänen, Pamela Mikaela Pauline Liljeström, Isac Sebastian Lindberg, Sarah Rebecca Linder, Linda Karolina Emilia Lindstedt, Meri Laura Katariina Lindström, Sina Katarina Lucander, Felix Johan Malm, Oskar Johannes Mansner, Frans Jonatan Mattsson, Patrik Johannes Mennander, Henrik John Sebastian Myntti, Carl Anton Rythwold Nilsson, Pernilla Emilia Nordström, Emil Christoffer Nurmi, Casper Sebastian Nykopp, Cristian Sakari Alexander Nyman, Philip Oliver Nystén, Anniina Hilkka Johanna Oksala, Marcus Henrik Olsio, Janina Emilia Osanen, Amanda Veronica Tomintytär Pitkänen, Robert Rainer Juhani Porthan, Kerttu Aina Maria Rautaheimo, Simon Erik Renlund, Axel Theseus Jonas Rosenberg, Julius Johan Rosendahl, Markus Andreas Rydberg, Peter Mikael Rönnberg, Sanna Maria Tiina Salmi, Cecilia Antonia Emilia Sandman, Alexander Daniel Schmidt, Corinna Sofie Semberg, Otto Samuel Simons, Emilia Sarah Helena Sjöberg, Oliver Viktor Alexander Sohlström, Sandra Maria Stjernberg, Maria Eva Elisabeth Stolt, Benjamin Carl Rudolf Strandberg, Stina Anna-Liisa Suominen, Anna Maria Tallberg, Emma Antonia Tallberg, Salla Hannele Tammela, Max Wiljam Tanninen, Benjamin Nicholas Rudolf Teir, Maria Helena Kronman Thostrup, Greta Linnea Victoria Walander, Lisa Isabella Valkonen, Jonathan Wilhelm Wallius, Alexandra Mary Elisabeth Westerlund, Freja Anna-Sofia Elisabeth Wikholm, Joakim Alexander Wikström, Robin Sebastian Willgren, Sonja Anna Birgitta Wirén, Sara Elisabeth von Bonsdorff, Katja Susanne von Schoultz, Alexandra Ulrika Christina Wrede, Francesca Julia Zilliacus Else Nonneli Åström, Marianne Saga Österlund
Sibbo gymnasium
Ahlgren Oskar, Albrecht Anton, Andersson Sabrina, Asikainen Patrick, Backström Claes-Håkan, Blom Patrick, Ekman Emil, Hassel Emelie, Hindsberg Christoffer, Holmberg Angelica, Holmberg Emilia, Holmgren Caroline, Johansson Viking, Jokinen Jessica, Kivimäki Tommy, Kress Veronica, Liman Jens, Lindblad Pia, Lindqvist Robin, Lundmark Rasmus, Mansén Oscar, Matero Oskar, Mellin Robert, Mickos Sara, Mickos Viola, Mäntylampi Ida-Emilia, Nygård Amanda, Näveri Riku, Olander Viktor, Packalén Patricia, Parkkonen Paula, Poutanen Ville, Råman Victor, Rönkkö Manu, Salo Elina, Sandström Daniela, Selänniemi Patrick, Sjöholm Linus, Sullivan Stefan, Sundberg Walter, Suolahti Laura, Sällström Roland, Teppana Luna, Therman Susanna, Thilman Alex, Tuorila Jessica, Viltin Teresa, Weckström Albin, Westerlund Mathias, Åberg Sofia, Öhman Emmi
Kyrkslätts gymnasium:
Arokari Linda, Backman Jafet, Beijar Jens, Edström Simon, Eriksson Charlotta, Fabritius Gabriella, Falkstedt Nea, Flemmich Josefin, Forsberg Alexandra, Gareis Maximilian, Granö Henrik, Hannelius Jesse, Hellström Mikaela, Hyttinen Pinja, Håkans Alexander, Johansson Henry, Johansson Niklas, Karlberg Elin, Lillja Carl-Lucas, Lindgren Carolina, Muhonen Niklas, Nordström Toni, Ollus Amanda, Relander Anton, Roiha Mikael, Rosenlew Vivi, Starck Artur, Westerlund Alexandra, Åberg Isabel, Österberg Ellen, Österholm Mikael
Virkby gymnasium
Anttila Matias, Berghäll Matilda, Björkroth Richard, Ehrnsten Jan, Fagerström Daniela, Flythström Marie, Grönroos Camilla, Heikkinen Katarina, Heir Pontus, Hokajärvi Janina, Holmlund Camille, Kindberg Inka, Kreander Milla, Kuismanen Juho, Kullas Meri, Lehtimäki Watti, Lehtinen Kasper, Lillman Katariina, Lindroos Rebecka, Lodenius Jessica, Maaninka Jesse, Nyman Elias, Nyman Jonas, Nyman Tobias, Piippo Sonja, Råberg Rebecca, Rönnblad Jennifer, Schulman Ingrid, Skog Ida, Teräs Anders, Wasström Theo, Wikström Jenny, Öberg Harald
Borgå Gymnasium
Aaltonen Fanny, Aho Daniel, Akantu Lukas, Andersson Olivia, Antman Gustaf, Backman Ronja, Bagge Marianna, Bengs Sara, Bergman Victor, Blomqvist Jere, Bussman Jeanette, Bäcklund Linda, Ekholm Samuel, Eklund Emilia, Englund Rasmus, Eriksson Elin, Forsström Ronja, Frejborg Fanny, Främling Kia, Främling Niels, Granbohm Fanny, Grönholm Niklas, Grönroos Ronja, Gustafsson Victoria, Gustafsson Viktor, Hackman Fanny, Hannula Sandra, Heikkilä Natalia, Heikkilä Sofia, Hellroos Ida, Hellroos Jelina, Henriksson Kajsa, Holmberg Mathilda, Holmberg Robert, Holmberg Thomas, Hotakainen Ronja, Höglund Sofia, Ikonen Sandra, Jalava Veera, Jatkola Eva, Johansson Emelie, Johansson Esmeralda, Johansson Josefine, Johansson Mette, Johansson Peggy, Juslin Niclas, Järvi Ida, Karlsson Fanny, Kneck Hampus, Kortelainen Julia, Kulju Lotta, Kurri Aleksi, Lahtela Benjamin, Lang Emilia, Lehtinen Oskari, Lindberg Ronja, Lindroos Ida, Linnaila Casper, Lönnroos Hanna, Malm Jan-Erik, Marie Elisa, Mattsson Emilia, Nybäck Johan, Nyholm Kristina, Nylund Axel, Olenius Tobias, Ollas Fanny, Pakarinen Atte, Peltonen Sandra, Pitkänen Sofia, Pylsy Emma, Ragi Imad Tofik, Rask Daniela, Riikonen Victoria, Rosendal Elin, Rosenstedt Lina, Saal Oliver, Sahlberg Pontus, Salo Niklas, Sandberg Linda, Savikko Erik, Seger Lina-Lotta, Sigfrids Frida, Sjöblom Johanna, Smeds Siri, Stenberg Katarina, Stenström Jessica, Stråhlmann Rudolf, Svedberg Rickard, Söderberg Axel, Söderström Katarina, Tallberg Lukas, Tuppurainen Linda, Ursin Jenni, Usvasalmi Ina, Weckström Cia, Weckström Miko, West Erik, Westerholm Antonia, Westerholm Wilma, Wärnström Lucas
Studenter med yrkesexamen
Härus Stefan, Lindell Amanda, Lönnqvist Cecilia, Nykänen Filip, Nyman Mathias, Stenholm Peik, Weckström Elisabeth
Helsinge gymnasium, Vanda
Alakörkkö Ida, Alho Charlotta, Arponen Isabella, Auranen Emil, Berg Max, Blomster Oscar, Byfält Sonja, Bäckström Hanna, Catani Vincent, Fellman Gustaf, Haaramäki Inessa, Habiyakare Merveille, Härkönen Antti, Jälkö Tony, Kainulainen Kenny, Karlsson Sara, Knuters Jessica, Laaksonen Leevi, Laine Linda, Lehtimäki Hannes, Lehto Peter, Lindén Max, Lindfors Marie, Mickos Alexander, Miettinen Riina, Mäkitie Henrik, Niemi Ida, Pasanen Emil, Rale Henrik, Rinne Anton, Salmi Santeri, Strandström Joanna, Söderling Jenny, Turunen Markus, Waltzer Henry, Wikström Kristian
Studenter med yrkesexamen
Blomqvist Caius, Eklund Yasmin, From Frida, Gustafsson Natalie, Karhu Viktor, Matikainen Niklas, Piippo Emmi, Wiksten Hans
Lovisa Gymnasium
Andersson Julia, Berlin Patrik, Broman Nico, Brusas Stefan, Cederberg Sara, Ek Jamina, Fält Klara, Grönqvist Miranda, Grönroos Elin, Ihle Max, Isaksson Frank, Julkunen Mathias, Karlsson Laura, Kurri Matti, Laitinen Oscar, Lassas Anton, Leppälä Sami, Lindroos Tony, Lindroos Wilhelmina, Lönnfors André, Malmberg Jenny, Mononen Eero, Nielsen Wilhelm, Nygård Jenny, Nygård Johanna, Nyström Maisa, Olander Leevi, Orava Jesse, Podolyan Olga, Reiman Alexandra, Sirén Bille, Sjöblom Anna, Sjödahl Benjamin, Tenhunen Emilia, Törnqvist Mathilda, Vaenerberg Anni, Vaenerberg Henri, Widlund Amanda, Öhman Glenn.
Ekenäs gymnasium
Aurdal Lucas, Backas Marika, Bengtfolks Ida, Berglund Rafael, Björkstam Maximilian, Christides Achilles, Dahlqvist Emil, Fagerlund Petra, Fahler Tony, Forsstedt Victoria, Forsten Ronja, Fältmarsch Stella, Granroth Cecilia, Grönroos Livia, Haglund Juliette, Henriksson Kasper, Hinds Victoria, Hindström Wilhelmina, Holm Elin, Högnabba Olivia, Illman John, Jormanainen Jim, Karlsson Ronja, Kayser Bakir Rana, Kåll Nils, Lantonen Henri, Laurila Alexander, Leppänen Ville, Lindbom Eddie, Lindholm Max, Lindholm Natalie, Lindqvist Simon, Lintunen Katrin, Lundström Gustav, Lundström Johanna, Malmsten Emma, Mannström David, Mannström Henrica, Mannström Jonathan, Martin Adeline, Nylund Jessica, Pulkkanen Pernilla, Ramos Serrano Robin, Rancken Emelie, Rehn Dennis, Salo Matilda, Silén Kira, Sjöberg Daniela, Sjölund Elin, Stenbäck Andreas, Stenroos Andreas, Sundström Elin, Tiainen Veera, Westerdahl Dennis, Westerholm Viola, Westerlund Theo, Andersen Ida (Axxell), Jensén Felicia (Solvalla), Åhman Oscar (Axxell)
Karis-Billnäs gymnasium
Aiha Paul-Oskar, Björk Edvard, Eriksson Alfred, Flemmich Ida, Friman Patrick, Grönman Oskar, Hafström Patricia, Harling Emma, Hindersson Rakel, Isaksson Marie, Johnsson William, Jungar Elin, Juslin Jonatan, Jäntti Christian, Kaskinen Denise, Kullberg Erica, Lahtivuori Jonatan, Lahtivuori Malin, Lappalainen Sofia, Latvala Melina, Latvala Axel, Latvala Lydia, Lindberg Sara, Lönnberg Ulrika, Mervasto Jesse, Mähönen Mathias, Nummenmaa Julia, Peltomäki Marie, Pökelmann Petra, Pöyhönen Pinja, Sevón Sara, Silaste Jesse, Sirén Nina, Strengell Wille, Sundström Xenia, Tolvanen Sebastian, Wickholm Mathias, Wilenius Ivar, von Bonsdorff Linda
Hangö gymnasium
Ahlvik Gabriella, Björkqvist Theresa, Eklund Alexander, Grundström Sofia, Jacobsson Ronja, Kontio Anna, Kraufvelin Lucinda, Lahti Patrik, Lundberg Katarina, Määttä Emmy, Nippala Ella, Repo Eemeli, Sjöblom Theo, Ståhlberg Johan, Sundberg Rikhard, Suorsa Heidi, Söderblom Henrik, Tolppanen Tommy, Wilson Viola, Winberg Adele
TAVASTLAND
Riihimäen aikuislukio
Evert Berglund (Sjundeå)
KYMMENEDALEN
Kotka Svenska Samskola
Franzon Lauri, Honka Elja, Kaario Joonatan, Mickos Viivi, Paavolainen Mikael, Perttola Konsta, Saris Emil, Sundholm Paul, Tommola Eric, Öksnevad Harald
ÅBOLAND OCH ÅLAND
Kimitoöns gymnasium
Andersson Mikaela, Byman Ida-Marie, Byman Oscar, Bärling Sofia, Fritzén Lina, Hellström Alexander, Hollsten Victoria, Holm Astrid, Holmström Sabina, Höglund Joakim, Järvinen Lisa, Meller Patrik, Nurminen Emma, Pohjavirta Emma, Reponen Arttu, Rosenström Simon, Röblom Cassandra, Sjöberg Josefine, Stenbäck Valter, Thomander Victor, Väärä Fanny, Westberg Jenny, Westerlund Jonna, Wilson Xenia
Studenter med yrkesexamen
Eriksson Filip, Ingman Janica, Lindholm Julia, Murto Miranda, Nilsson Matilda, Strömberg Matilda, Tötterman Pia
Katedralskolan i Åbo
Afrasiabi Shirin, Andersson Sina, Bergman Daniel, Björklund Irene, Brunström Moa, Dahlström Natalie, Drake Siiri, Feiring Molly, Flemmich Milka, Friman Ronja, Gräsbeck Jens, Grönroos Nenna, Haikkola Josefine, Hannus Jesper, Hedberg Alexander, Heikkilä Jerry, Huhtala Emilia, Itkonen Pinja, Jaakkola Vilma, Jantunen Maj, Jernström Elin, Jernström Joar, Jokinen Katarina, Julin Jonne, Järvinen Axel, Järvinen Linnéa, Kaipe Nicolina, Karjalainen Emma, Karlsson Anna, Karlsson Carin, Kauranen Ada, Kauranen Theo, Ketonen Mikael, Kivikoski Jesper, Koski Charlotta, Kreutzman Frans, Lappi Kaisa, Lattu Kasper, Lindblom Lena, Lindbom Ellen, Lindholm Kajsa, Lundkvist Jesper, Martin Matilda, Meurman Joel, Muranen Nadin, Mäkelä Fanny, Mäkilä Jenna, Mäkilä Lasse, Niemimäki Axel, Nordberg Samuli, Nummenpää Alexandra, Nyberg Hanna, Pennala Saara, Pennamo Henrik, Pettersson Carolina, Pettersson Sara, Peura Miamarie, Rajalin Sabina, Rentto Aleksis, Ringbom Niclas, Rinne Elsa, Ruusuvuori Irina, Seger Arthur, Selén Elin, Siltanen Lotta, Sjölund Sonja, Sjölund Zaida, Sjöström Viktor, Skrifvars Jonas, Slotte Filip, Ståhlberg Oliver, Tenko Katrina, Torvalds Patricia, Trapp Ada, Uggeldahl Ellen, Vidlund Elin, Vuori Walter, Örn Richard, Örså Edit
Studenter med yrkesexamen (Åbo yrkesinstitut)
Engblom Niki, Karlsson Jill, Pakarinen Pinja, Sjölander Ida
Pargas svenska gymnasium
Paulina Ahokas, Christian Airola, John Anckar, Helmi Andersson, Linnèa Back, Nicole Devlin, Malin Enkvist, Jeremias Eriksson, Ellen Fjäder, Sebastian Franzèn, Wilma Fredriksson, Izabelle Gabrielsson, Viktor Gestranius, Yascha Gilbert, Simon Granholm, Frida Hartman, Sofie Hermansson, Jasmin Hiltunen, Alfred Holmqvist, Cecilia Johansson, Joonatan Julin, Sofia Jägerskiöld, Annika Karlsson, Sara Karlsson, Janne Kinnunen, Daniel Konsell, Anton Kullström, Ronja Laaksonen, Laura Lapela, Isabella Laurèn, Jamila Mukudi Lervik, Benjamin Lindblom, Veronica LindholmJannica Lindqvist, Pontus Lindström, Nella Lundström, Nora Möller, Elin Nordling, Bjarne Nyholm, Gustav Nyström, Pernilla Nyström, Harri Otstavel, Pontus Parchmann, Kevin Reuter, Tobias Reuter, Emilia Rosenblad, Erik Rosin, Annika Ruokolahti, Mirjam Sandell, Niklas Sauso, Filip Siegfrids, Claudia Silander, Malin Sjöblom, William Stocks, Zacharias Sundell, Lina Söderman, Linda Timonen, Oliver Tschernij, Arnold Uschanov, Emmi von Zweygbergk, Ida Wahtera, Valtteri Wanne, Ben Österlund
Kombi-examen:
Axxell Yrkesinstitut
Matilda Sundqvist, Emma Söderlund
Åbo Yrkesinstitut
Oliwer Bäcklund, Didrik Lundstèn, Samuel Salminen
Ålands lyceum
Linus Aarnio, Sebastian Alm, Julia Andberg, Alfred Andersson, Amanda Andersson, Elin Axelsson, Sofia Backman, Josephine Berg, Marie-Terese Bergström, Felicia Björklund, Ellinor Branders, Sofia Branér, Linnéa Byholm, Nell Cohen, Vincent Danielsson, Malin Davidsson, Nicole Eker, Jonas Enges, Elias Eriksson, Emelie Eriksson, Emma Eriksson, Jesper Eriksson, John Eriksson, Jonathan Eriksson, Kristin Eriksson, Marcus Fagerlund, Mahgol Fars, Andreas Fellman, Hanna Fellman, Edward Fonsell, Nora Fredrikson, Victor Förström, Victoria Gottberg, Anna Grönholm, Bea Grönlund, Michelle Grönlund, Erika Helin, Janna Hellsten, Mimmi Hellsten, Daniel Henriksson, David Henriksson, Nico Henriksson, Anton Himmelroos, Mathias Hinrichs, Anne Holmberg, Patricia Holmberg, Therese Holmberg, Fredrik Holmström, Josefin Holmström, Moa Holmström, Morgan Holmström, Isabella Hongell, Linnea Jacobson, Gustav Jansson, Simon Jansson, Emelie Johansson, Josefine Johansson, Malin Johansson, Mimmi Johansson, Ida Jonsson, Elin Karlsson, Johan Karlsson, Patricia Karlsson, Melanie Karring, Simon Kaunismaa, Stefan Kerwien, Emily Knight, Sandra Knuts, André Laaksonen, Linnea Larson, Eva-Mari Lenander, Antonia Liljefors, Siri Lindén, Julia Lindholm, Blanca Lindkvist, Emma Lindman, Baltzar Lindroos, Astrid Lindstedt, Malin Lindström, Niki Lyyski, Erik Lönngren, Frans Manelius, Joe Mansnerus, Emil Mattsson, Lucas Mattsson, Max Mattsson, Nicole Mattsson, Oskar Mattsson, Sandra Mattsson, Sandra Melander, Dominique Mörn, Janina Mörn, Julina Nordberg, Noora Nordin, Edvard Nordlund, Celinda Nordqvist, Mathias Nordqvist, Severina Norrgrann, Jenny Nylund, Lukas Nyman, Leo Pahlman, Paulina Pellas, Rebecka Persson, William Pettersson, Tito Pipping, Matilda Quarnström, Emma Rajalin, Alexander Ramsdahl, John Randelin, Dennis Rosenberg, Fredrika Rundberg, Malin Saine, Joonas Saloranta, Sean Salvador, Jesse Sandberg, Nela Silfverberg, Pontus Sjöblom, Tobias Sjöstrand, Johannes Sjövall, Mathilda Sjövall, Hanna Storsved, Filip Styrström, Rebecka Sundblom, Christoffer Svahnström, Daniela Svebilius, Tobias Svenblad, Bim Svensson, Filip Särs, Matilda Söderback, Kim Söderblom, Sara Södergård, Sofia Söderlund, Julia Thurin, Alexandra Thörnroos, Victoria Thörnroos, Isabelle Törneroos, Elin Törnroos, Eva-Maria Törnroos, Tim Ulenius, Annina Vaitilo, Lina Viktorsson, Emma Vävare, Carolina Wiklund, Janina Willstedt, Albin Winkelmann, Timjan Åkerholm, Linda Åkerström, Sara Åsgård.
Ålands yrkesgymnasium
Moa Clemes, Daniel Grunér, Kajsa Hindersson, Sofia Johansson, Lina Mattsson, Alf Niera, Kristian Pettersson, Sharona Sandell, Maria Sandström, Jonna Suojanen.
BIRKALAND
Svenska samskolan i Tammerfors
Björkqvist Linda, Chalhoub Fanny, Eriksson Sofia, Fridman Amanda, Fridman Johan, Grönholm Pamela, Holmqvist Kristina, Juntunen Erik, Jussila Jutta, Lepaus Nea, Lepaus Tommy, Mantere Oskari, Mäkelä Riina, Peltola Laura, Salminen Rosa, Siikasmaa Jarl-Otto, Sillanaukee Santeri, Stenbäck Dennis, Timlin Niklas, Viilo Johanna, Viitakoski Valtteri, Viljanen Veronica, Woivalin Kalle
SATAKUNTA
Björneborgs svenska samskola
Brenner Ellen, Heino Olivia, Jokela Tessa, Kaski Oliwer, Liimatta Carita, Lindfors Emilia, Luukkonen Aura, Nyman Janne, Puronaho Eeva, Rantanen Linda, Tuovinen Benjamin, Ylitalo Tuomas
ÖSTERBOTTEN
Kronoby gymnasium
Ahlbäck Nico, Albäck Rasmus, Backfält Martina, Backman Elin, Björklund Amanda, Björkskog Robin, Blom Axel, Brännkärr Misa, Bäck Alexander, Bäckström Robin, Dahlskog Rebecka, Dahlvik Ellen, Döfnäs Josefine, Ehrström Matilda, Ena Michelle, Enlund Ninni, Enqvist Charlotta, Envall Linnea, Eriksson William, Fagernäs Martin, Finne Noora, Forsman Sara, Fröjdö Sandra, Grahn Rebecka, Grankulla Julia, Gäddnäs Lina, Högkvist Kevin, Högnabba Emil, Högnabba Kim, Kackur Josua, Karlström Felix, Lindbäck Marie-Helen, Lunabba Pontus, Manderbacka Jorunn, Niemi Jenna, Nylund Catharina, Nyman Matias, Rasmus Martin, Ritala Patrik, Rönnbacka Emilia, Sandbacka Robin, Snellman Jenna. Storbacka Mathias, Sundqvist Vilhelm, Svenfelt Fanny, Svenfelt Heidi, Svenfelt Kia, Sågfors Arne, Tiihonen Emil, Timmerbacka Jasmine, Tsokkinen Kim, Vikman Evert, Österbacka Tobias
Jakobstads gymnasium
Ahlgen Jemiine, Back Linda, Björklund Lina, Björkskog Louise, Björkvik Emilia, Björn Linda, Bredbacka Jeaninne, Bång David, Cederberg Emma, Ekman Robin, Fagerholm Sandra, Fagersund Jimmy, Fagerudd Atte, Fagerudd Johannes, Fellman Emma, Finell Benjamin, Granholm Ann-Louise, Granholm Natalie, Granlund Alexandra, Gripenberg Jessica, Gädda Julia, Gäddnäs Sofia, Hedman Simon, Hietala Sandra, Hotta Antonio, Hyytiäinen Madeleine, Högstedt Otto, Isopahkala Emil, Jakobsson Tanja, Jansson Emilia, Jansson Rasmus, Johansson Robin, Kackur Marion, Kaitfors Felix, Karlström Lina, Karukka Aleksi, Kass Anton, Kola Moa, Kronqvist Corinne, Käcko Jenny, Käldström Julia, Lahtinen Jennie, Larsson Kevin, Lehtinen Kim, Liljedahl William, Liljekvist Anna, Liljestrand Kevin, Lillkåll Ida, Lindén Julia, Lindkvist Jenny, Luukkonen Oskar, Myntti Jonathan, Nars Jonathan, Nguyen Ninni, Nordman Julia, Nyman Jakob, Nyman Moa, Nyman Robin, Nynäs Emil, Nynäs Josefina, Nyåker Hannes, Peltola Anni, Penttinen Amanda, Pitkäkangas Jennie, Sandberg Didric, Sjöholm Filip, Stenman Isak, Stens Sandra, Storrank Tony, Sulkakoski Tommy, Sund Alexander, Sundberg Pauliina, Sundell Filippa, Sundstedt Lovisa, Särkiniemi Niko, Söderlund Emil, Tarvainen Linus, Vikström Axel, Vikström Maria, Wik Julia, Åstrand Charlotta, Åstrand Julia, Österback Mia
Studerande vid Optima
Ahlvik Ida, Ahlö Sebastian, Backlund Alexander, Björk Amanda, Byskata Ida, Bäck Frida, Dahlgren Nathalie, Edström Anna-Kajsa, Eklund Jonathan, Granlund Walter, Hansson Simon, Knuts Sofia, Kronqvist Nicklas, Kulla Mico, Lindfors Sophie, Långnabba Johanna, Rögård Stefan, Sandberg Jakob, Sundström Micael, Svarvar Fanny, Södö Melinda, Vannäs Oskar, Wistbacka Simon
Studerande vid Yrkesakademin i Jakobstad
Aspvik Josefine, Ingman Petra, Lindblom Emilia, Streng Jonathan, Wingren Maria
Vasa övningsskolas gymnasium
Ahlskog Johanna, Airaksinen Nadja, Anderssén Jim , Arnautovic Leila, Autio Mikael, Back Benjain, Backlund Johan, Berg Marlene, Bergkulla Jack, Bergkulla Ted, Björkman Carl, Blomqvist Victor, Dahlvik Linnea, Damsten Julia, Do Tai, Eklund Filip, Engström Linn, Eriksson Fanny, Evars Karin, Fant Izabella, Fogelberg Edvin, Gräsbeck Daniel, Gullans Alexandra, Hassel Lina, Hautala Pauliina, Havusela Emil, Heikkilä Mathias, Holm Sarina, Holm Sebastian, Holm Simon, Häggblom Anna, Häkkinen Johan, Hästbacka Emil, Ingo Jonas, Jansson Tobias, Jern Simon, Johansson Isabella, Jussero Sanna, Järvinen Emma, Karlsson Oskar, Koivunen Sofia, Koponen Mia, Koskela Calle, Koskinen Richard, Kuula Ellen, Lagerström Anna, Laiho Jannica, Lalou Nadine, Laurén Jessica, Leppänen Kristian, Lind Sandra, Lindholm Fanny, Mattila Jessica, Myllylä Rebecca, Mäkinen Nora, Mäkinen Sara, Nabb Jonas, Nicol Victoria, Norrgård Emelie, Nummela Fanny, Nygård Tobias, Nylund Linnéa, Näs Sara, Olli Julia, Paldanius Sara, Paro Michaela, Pensar Alexandra, Petander Emil, Pitkänen Emma, Redlig Elisabeth, Reinikka Frida, Råholm Tintin, Räfsbäck Philip, Salonen Anna, Salonen Nelli, Sjöholm Amanda, Skåtar Ville, Still Rebecka, Strömbäck Emma, Uljens Reidar, Vester Morgan, Viljanen Hermanni, Westerlund Linnea, Åstrand Elias, Örn Ida
Vasa gymnasium
Back Karolina, Back Sandra, Björk Jeanette, Braskén Carl-Axel, Eriksson Axel, Grönholm Emilia, Grönroos Madeleine, Hassel Matilda, Hemming Jonas, Hudd Emma, Kallio Anton, Kjellman Daniel, Kjellman Karolina, Knip Mikaela, Koistinen Elle, Koskinen Jonas, Kotanen Valtteri, Lassus Jens, Lehtonen Sandra, Lillas Anna, Linde Julia, Nyfors Felix, Nygård Alex, Palmberg Jenny, Pärkkä Emil, Rabb Emelie, Rosendahl Johan, Sabel Katharina, Saha Emma, Sandelin Joakim, Schöring Beata, Smeds Elias, Smulter Ida, Stark Emelie, Stenman Amanda, Tihveräinen Joakim, Vuorenmaa Michaela, Väkelä Malin, Willför Vanessa
Vasa svenska aftonläroverk
Ahlsved Nicolina, Aura Malin, Broman Sandra, Bäck Kristian, Ek Emmelie, Etzell Emilia, Fagerström Fredrik, Friberg Emma , Gröndahl Nina, Grönvik Irene, Gädda Johanna, Hagman Paula, Huhtamäki Cristian, Hurr Jennifer, Ikonen Juuso, Innanen Tommi, Kippola Teemu, Lindblad William, Linman Nonni, Linman Robin, Lähdesmäki Leo, Nyfors Axel, Nygård Nicolina, Nylund Kesia, Pada André, Pellas Linus, Pellas Mikael, Pienkuukka Dennis, Renvaktar Ann-Sofi, Rönn Isak, Sabel Emelie, Sandelin Johan, Sirén Angelica, Sjöblom Miriam, Storhannus Stefanie, Storm Madeleine, Streng Eddie, Sundin Rebecca, Sundnäs Jesper, Svenns Sabina, Sydholm Tom, Tammisto Meri, Tikkala Emma, Tverin Matilda, Törnqvist Jim, Viitanen Ida, Wilhelms Frank, Ylinen Didrick, Äyhynmäki Maisa
Närpes gymnasium
Backman Lukas, Backman Torgny, Berglund Simon, Brännback Fanny, Ek Elin, Ek Linette, Eklund Miranda, Ellfolk Jonathan, Enlund Petter, Fant Alexandra, Granith Philip, Granlund Celine, Granlund Felicia, Häggblom Ted, Ingström Ida, Johansson Mikael, Lagerström Hanna, Lehtonen Beata, Lindbäck Tomas, Malm Jenny, Mirachytski Evgeni, Mäntymäki Sarah, Nordberg Linnea, Nygård Matias, Nygård Oscar, Pham Duy, Prinsén Jonatan, Prinsén Pontus, Råtts Ossian, Santamäki Richard, Sigg Jonathan, Sjöblom Linda, Skogman Anna-Karin, Stenholm Emelie, Stortåg Cecilia, Sydholm Julia, Söderback Alexandra, Söderback Ida, Uljens Emilia, Vesterlund Emma, West Lovisa, Westerlund Eddie, Åberg Sarah, Öhman Lilja, Öhman Willy, Österås Jessica
Kristinestads gymnasium
Björses Jessica, Grindgärds Julia, Hannus Johan, Jansson Oskar, Järvistö Alexander, Kamlin Lina, Kuusisto Karolinai, Kvis Malin, Lillgäls Ellinor, Mattfolk Jim, Mäki Markus, Mäki Tommi, Mäkinen Karolina, Nordman Antonia, Norrvik Ellinor, Ollila Juliette, Pentilä Petter, Pirttimäki Krista, Rajasalo Teresa, Rantala Julina, Skullbacka Zacharias, Tampio Sami
Gymnasiet i Petalax
Ahläng Sofia, Berglund Jon, Bonn Jonathan, Bosnjakovic Samira, Eklund Sara, Ekroos Johan, Frisk Robin, Jahn Aron, Kronholm Lena, Lepistö Jessica, Lidman Mirjam, Linman Kevin, Lundegård Sofia, Lönnvik Fanny, Lönnvik Matilda, Hsaw Meh, The Meh, Nedergård Benjamin, Nguyen Hong, Nilsson Sara, Nyberg Ida, Nyström Alexander, Olson Lilly, Orre Isabelle, Palmqvist Frida, Renkonen Sebastian, Sandström Cassandra, Stormblad Hilda, Strengell Frida, Svahn Elisabeth, Svenns Emma, Utgård Sofie, Vestmalm Hannah, Westerdahl Janina, Wikström Johannes, Åkerman Alexander
Vörå samgymnasium/allmänna linjen
Berglund Julia, Blomqvist Rebecca, Bui Phi, Doktar Sophie, Granberg Ellinor, Holmkvist Conny, Ingman Nora, Kantola Aino-Maria, Karvonen Mathias, Karvonen Niklas, Kock Angelina, Kock Robin, Långnabba Emma, Myntti Chasmine, Norrén Andre, Nyby Fanny, Penttinen Jimmy, Peth Mårten, Pitkäkangas Rasmus, Sebbas Magdalena, Sjöberg Simon, Vesterlund Erika, Wallin Ida, Örn Elin, Östman Jens.
Vörå samgymnasium/ idrottslinjen
Björkström Viktor, Fors Wiljam, Forss Fanny, Hjerpe Linnéa, Jern Jonas, Jussil Heidi, Kantola Patrik, Karf Jakob, Lapveteläinen Filip, Lindman Kadi, Lund Simon, Lönnqvist Hanna, Manderbacka Hanne, Ragnäs Adelina, Rausk Petter, Rönngren Desiré, Sandelin Caroline, Sievers Laine Nicolas, Sparv Oliver, Svels Oskar, Thors Victoria, Wiklund Jenny, Österlund Christian.
Korsholms gymnasium
Asplund Viktoria, Back Rasmus, Backman Benjamin, Bengs Sara, Bertlin Tom, Björk Amanda, Björk William, Björkholm Amanda, Dahl Felicia, Dahlkar Jeanette, Edman Filip, Emaus Jannika, Engblom Julia, Engman Julieth, Enqvist Johan, Forsberg Lotta, Geisor Emma, Glader Johanna, Granberg Axel, Gädda Nina, Heir Christoffer, Heir Emelie, Heir Madelen, Heir Ulrika, Holmberg Simon, Häggblom Victor, Hästbacka Mathilda, Järvinen Verneri, Klockars Jessica, Kutvonen Jasmin, Laaja Christoffer, Lindahl Dine, Lindell Isabella, Lindholm Ida, Lithén Michelle, Lithén Richard, Lund David, Lång Mattias, Malm Ebba, Mandell Mikael, Myllyviita Julia, Myllyviita Marcus, Myntti Jennifer, Nabb Camilla, Norrgrann Stefan, Nyström Louise, Pellas Madeleine, Pirttiperä Samuel, Rannanpää Andreas, Rautanen Alex, Remsu Jimmy, Råback Mikael, Salonen Evelina, Sandås Andrea, Silén My, Sirén Vilhelm, Sjöholm Erik, Sjöstrand Michelle, Skytte Ida-Maria, Smedman Jesper, Smeds Amanda, Smeds Lucas, Smeds Patrik, Snickars Caj, Snickars Lina, Snåfs Ellinor, Stenbacka Daniel, Storm Linn, Sundman Måns, Sundqvist Cajsa, Tuure Brian, Wallén Oskar, Varhama Willy, Vestlund Sandra, Wickström Ida, Wik Emilia, Wilkinson Olivia, Virtanen Filippa, Åkers Lina , Österholm Anton
Topeliusgymnasiet i Nykarleby
Bonde Sofia, Ek Carolina, Fellman Oliver, Fridlund Benjamin, Frilund Amanda, Hautanen Linda, Heinonen Carolina, Holmgård Rebecca, Holmqvist Robin, Häggman Doris, Junell Rebecca, Kronqvist Paulina, Kåll Robin, Lassander Josefin, Lemberg Laura, Lindell Angelica, Lindvall Johannes, Nordström Malin, Nylund Heidi, Nylund Katrina, Nyman André, Palm Fredrik, Pekkarinen Hannah, Rudnäs Zacharias, Sandvik Lina, Skog Leslie, Snårbacka Jennifer, Storskrubb Jessica, Takala Joni, Wik Elin, Willman Felicia, Willman Robin, Österbacka Daniel
Pedersöre gymnasium
Ahlstedt André, Ahlvik Lennart, Back Lovisa, Björk Belinda, Emet Malin, Ena Anton, Enell Martin, Engström Jonna, Enkvist Janina, Fellman Janina, Forsblom Elina, Häll Jennifer, Jutila Martina, Jåfs Alexandra, Kanckos Tobias, Kangas Henrika, Ketola Rebecca, Kuoppala Oskar, Källman Nicki, Lassfolk Julia, Lassila Jonnie, Lillkaas Ellen, Lind Robin, Lindell Matilda, Ljung Robin, Mattbäck Rebecca, Mattjus Pernilla, Mattsson Matheos, Myrevik Jim, Nybacka Martin, Nylund Irene, Nylund Örjan, Nyman Elin, Nyman Isac, Nyman Oscar, Nyman Simon, Roslund Sarah, Salo Jennifer, Sandén Olivia, Sjöskog Sara, Snellman Erika, Snellman Malin, Stubb Henrik, Sundqvist Dennis, Sundqvist Moa, Sundvik Ylva, Thylin Elis, Wargh Emma, Wargh Pamela, Ventin Rebecka, Willfors Ellen, Wärnman Jessica, Wärnå Karin, Åkers Caroline, Åman Ellinor, Östergård Alexandra, Östman Felicia
Studenter med yrkesexamen
Ahlskog Anina, Back Sandra, Björnvik Viktoria, Granholm Hanna, Gäddnäs Heidi, Häggman Annika, Klemets Lina, Krokvik Carolina, Kung Martina, Penttinen Janina, Pounu Hanna-Sofia, Sundell Ida, Åkers Susanne
Karleby svenska gymnasium
Asplund Benjamin, Backman Sandra, Björklind Cecilia, Björkqvist Sophia, Björkroth Joachim, Boholm Niclas, Borg Cecilia, Brandt Emma, Brandt Madeleine, Grankulla Janelle, Granlund Kevin, Hagman Alice, Haldin Fanny, Helminen Alex, Hjulfors Samuel, Holm Jonas, Häggblom Benjamin, Hänninen Marie, Jakobsson Olivia, Kangasniemi William, Kentala Ida, Kivilompolo Kasimir, Kortell Benjamin, Kronqvist Camilla, Kåla Cecilia, Lempiälä Sofia, Lindholm Valter, Luokkala Patrik, Mannström Ada, Mannström Rasmus, Masar Arthur, Masar Edvin, Myllykangas Max, Mäki-Ullakko Erica, Nygård Hannes, Nykvist Fanny, Nylén Charlotta, Nylund Rebecca, Nyman Nina, Palokas Ville, Peltokangas Lilja, Pesola Rebekka, Piispanen Kristian, Rajala Robin, Ruokoja Harriet, Saksa Matias, Skog Cecilia, Skähl Gabrielle, Stenberg August, Stenmark Vilma, Sundbäck Nico, Suonto Viivi, Söderström Kristian, Tiala Janne, Tuukkanen Emmi, Vikström Elisabeth, Westman Emil, Widjeskog Emma, Witick Taija, Ylikorpi Robert
NORRA ÖSTERBOTTEN
Privatskolan i Uleåborg
Aavakare Milla, Andersson Emil, Harju Siiri, Helama Aleksi, Keihäskoski Iida, Klemets Rami, Kokkila Niklas, Leirimaa Miika, Mattsson Lisa, Pöyhtäri William, Sandell Amanda